top of page
KEMAL-R01.jpg

KEMAL BAL

Kurucu Ortak / Mimar

Mimarlık eğitimine 2008 yılında Penn State Üniversitesi’nde başladı. Erasmus değişim programı ile Valencia Politeknik Üniversitesi’nde devam ettirdiği lisans eğitimini 2013 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamladı. 
Mesleki deneyiminin büyük bir bölümünü Mimarlar ve Han Tümertekin’de edindi. Çalışmalarını 2020 yılında kurucu ortağı olduğu Mimarlık İşleri'nde devam ettirmektedir.

NİL-R01.jpg

NİL BIÇAK

Kurucu Ortak / Y. Mimar

2010 yılında Politecnico di Milano Üniveritesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede mimarlık yüksek lisansını tamamlamıştır.
Profesyonel hayatına Milano’da Vittorio Grassi Architetto & Partners'da başlayan Nil,  yurtdışı deneyimi süresince çeşitli ölçek ve niteliklerdeki projelerde yer aldı.
2016’da İstanbul’a dönerek sırasıyla Avcı Architects, Mimarlar ve Han Tümertekin bünyesinde çeşitli projelerde proje lideri olarak görev aldıktan sonra çalışmalarına 2020 yılında kurucu ortağı olduğu Mimarlık İşleri'nde devam etmektedir.

EROL-R01.jpg

EROL KALMAZ

Kurucu Ortak / Mimar

2009’da Kabataş Erkek Lisesi’nden, 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun oldu. Mimarlar ve Han Tümertekin'de başladığı mesleki kariyerine 2020 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Mimarlık İşleri'nde devam etmektedir.

bottom of page